Visi trys mūsų papildai po jūsų užsakymo yra pagaminami per 1 darbo dieną ir išsiunčiami, todėl po užsakymo savo produktą gausite per 2-3 d.d.
Siuntos gali būti pristatytos kurjeriu, į paštomatus arba Lietuvos paštą.
FITA apsaugo savo pristatomus produktus dviguba burbuline juosta, todėl prekės jus pasieks nepažeistos.

  • PRISTATYMAS KURJERIU(3.50 Eur): siuntas į namus ar kitą vietą pristato kurjeris nuo 8.00 iki 17.00 val. kiekvieną darbo dieną, išskyrus savaitgalius ir šventines dienas. Siunta pristatoma iš anksto susisiekus su Jumis. Užsakymo formoje galite pasirinkti atsiskaitymą už prekę grynaisiais pristatymo metu.
  • OMNIVA PAŠTOMATAS(2,50 Eur): pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums patogiu laiku 24 val. bet kuriuo paros metu.
  • LPEXPRESS PAŠTOMATAS(2,50 Eur): pristatymas į LPexpress siuntų savitarnos terminalus. Patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums patogiu laiku 24 val. bet kuriuo paros metu.
  • UŽSAKYMAI Į UŽSIENĮsiunčiami registruota pirmenybine siunta (5 Eur). Siunta nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį pašto skyrių.