atsiliepimai

Kiekvieną rytą pradedu sveikai ir sočiai, tam kad nepritrūkčiau energijos visą dieną. Atradusi šį maisto produktą, juo niekada nesuabejojau, skonis, sudėtis, be jokių keistų sudėtinių medžiagų, viskas suprantama ir aišku. Plius turiu labai jautrų žarnyną, kuriam labai daug kas netinka ir nepatinka. Šitas produktas didžiausias atradimas, kurį rekomenduoju visiems!

Antuaneta

Energijos bomba! Daug papildų esu vartojęs šiais metais ir retai kuom susižavėdavauPirmiausia nustebino tai, jog nėra jokių konservantų. Antras pliusasbuvo geras aptarnavimas. Įsigilino į mano odos problematiką ir pritaikė sprendimą tikusį konkrečiai man.

Vitalijus Krivencov

Naudoju jau pora savaičių. Kolkas jaučiu energijos padidėjimą ir mažiau noriu saldžių produktų.

Jurgis Grigaliūnas

Labai ačiū už prekę. Labai malonus aptarnavimas, produktą gavau per 3 dienas. Vartoju dar neilgai, bet galiu pasakyti, kad atsirado daugiau energijos, bendra savijauta tai pat atrodo geresnė.

Fausta Adomaitytė

Esu studentas ir labai daug mokausi todėl dažnai jaučiu nuovargį, išsekimą… Džiaugiuosi vis dėl to nusprendęs pabandyti FITA kanapių aliejaus papildą. Pajaučiau, kad dabar lengviau galiu susikaupti mokslams, nesu toks pavargęs tikiuosi ilgiau vartodamas pajusiu dar daugiau pokyčių! Ačiū Jums.

Artiom Rybakov

Stengiuosi maitintis sveikai ir pilnavertiškai, bet vis viena suvalgau ir negerų maisto produktų. Seniau po tokių valgių būdavo sudėtinga žarnyne, bet pabandžius Fita papildus dabar tapo daugiau lengviau, virškinimas dirba daug geriau. Papildomai turėdavau bėdų su oda, bet jau pamiršau pabėrimus dėl ko ir džiaugiuosi. Džiaugiuosi dėl šių pokyčių.

Artur Mackevic

FITA produktus naudoju jau daugiau kaip3 mėnesius ir džiaugiuosi jų poveikiu. Ačiū mano draugei kuri rekomendavo juos ir žinoma ačiū Jums.

Aušra